NL21-1050056

Deze duivin komt bij Anneke en Pierre Faes uit Baarn vandaan.
Aan vaderskant zien we een doffer uit de rechtstreekse duiven die Anneke en Piere aanschaften bij Pieter Veenstra. Zo is zijn oma “Miss Overegge” die dit keer gekoppeld stond tegen “Seiko”. Zelf is hij vader van de 19-490, die o.a. een 2e teletekst Pont. St. Maxence tegen 4071 duiven won, mede daardoor werd de 490 9e Asduif Jong Pipa Ranking 3 prijzen.
Aan moederskant zien we een 100% Koopman.

Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is nl14-1499725_miss_overegge_veenstra_pieter_0.jpg
Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is nl_08-2021383_seiko_veenstra_pieter.jpg

Beste prestaties

Deze duivin zorgde samen met haar nestzus ervoor dat ik met een kleine ploeg jonge duiven kon blijven mee doen om het generaal kampioenschap en uiteindelijk dat kampioenschap ook won. Was zij er niet dan was haar nestzus er wel. Zij won 4 prijzen waaronder een 1e,8e,10e en 12e prijs in de vereniging. Daarmee werd zij 4e duifkampioen jonge duiven.

KMPRIJSAANTAL
DUIVEN
Bierges 20211911142
Bierges 20213768
Bierges 202132102
Bierges 202137835
Sens 2021476872
Dizy le Gros 202131510154



Reacties zijn gesloten.