NL19-1260842

De 842 werd op een bonnetje gehaald bij Henk Keizer uit ter Apel

Zijn vader is de 749 van Henk met in 2018 18 prijzen met o.a. een 4e tegen 3485 duiven. In de verdere afstamming zien we aan vaderszijde een broer van Bullet; 1e Boxtel tegen 14.351 duiven en vader van Derkje; 1e Nationaal Morlincourt tegen 12.197 duiven. Aan moederskant zien duiven van Dr. Marien.
Zijn moeder is de 303, met in haar afstamming namen als Peter v.d. Merwe, Willem de Bruijn en toppers van Henk

Mooiste prestaties

Als jonge duif werd hij gespeeld op de natour en won 2 prijzen, waaronder een 10e in de vereniging. Hij werd door Gert-Jan Beute beloond met een 8.

Het vertrouwen werd niet beschaamd met 6 prijzen van de 9 inkorvingen, Die 6 prijzen waren wel dusdanig vroeg dat hij 3e duifkampioen Vitesse en snelheid werd in de vereniging.

In 2021 100% prijs op 11 inkorvingen met o.a. een 3e, 4e en 10e in de vereniging, maar ook een 9e NPO op Chalons en Champagne en dus teletekst. Hij werd 5e duifkampioen Snelheid in de vereniging.

AfstandPrijsDuiven
Quievrain 201926310136
Etroeungt 20202784654
Etroeungt 2020112520
Etroeungt 2020408240
Dizy le Gros 20203152453
Dizy le Gros 2020161802
Burdinne 20211844568
Burdinne 2021112490
Burdinne 2021478773
Burdinne 20215326388
Quievrain 202126310472
Chalons en Champagne 20213663284
6971
82883
98900

Reacties zijn gesloten.