NL19-1441794

Een doffer uit mijn eigen soort gekweekt door Andre Jansen ui Varsselder.
Toen begin 2019 Andre bij mij was en hoorde dat ik 3 goeie doffers was verspeeld in het voorjaar bood hij spontaan aan om een jonge duif voor mij te kweken uit het beste wat hij had op dat moment. Het is een doffer uit een zoon van het kweekkoppel en een dochter uit het 94 koppel. De dochter van van het 94 koppel is ook moeder van de 17-1030679 van Andre; 3x een 1e waarvan 1x met 6 minuten los. Al mijn goede lijnen komen terug in deze prachtige doffer

Mooiste prestaties

De 794 werd op alle 7 natourvluchten gespeeld en behaalde 6 prijzen waaronder een 6e Bierges in de vereniging. Met een 8+ van Gert-Jan Beute een talentvolle doffer, waar ik in de toekomst nog veel plezier aan hoop te beleven.

In 2020 was hij een mijn meest constante doffers met 7 prijzen op 9 inkorvingen met 2x een top 10 notering.

AfstandPrijsDuiven
Bierges 20191916149
Duffel 20201718446
Duffel 2020261292
Duffel 2020533916
Chalons 20203673329
Chalons 202061158
Chalons123654

Reacties zijn gesloten.