NL18-1634047

De 047 is uit het juiste hout gesneden.

Hij is een zoon van de 15-251, die helaas beging 2019 over leden is. De 251 is weer een zoon van de 165 en de 828. Twee duiven met duifkampioenschappen en 1e prijzen op hun palmares.

Zijn moeder is 17-562, een dochter van de 320 of ondertussen de “Bjórn” van Anneke en Pierre Faes. “Björn” in het jaar dat wij er jongen uit kregen 9e Asduif Midfond WHZB – TOTB

Mooiste Prestaties

Als jonge duif was hij denk ik wel mijn beste jongen duif met 6 prijzen, waaronder een 6e, 8e en 10e in de vereniging. Mede daardoor werd hij 3e duifkampioen jonge duiven in de vereniging. Ik heb nog niet vaak een jaarling doffer gehad die bij de duifkampioenen stond, we gaan het meemaken in 2019. Zijn nestligger de 048 won ook nog een 1e Bierges tegen 143 duiven.

In 2019 goed voor 11 prijzen, waaronder 2x in de top 10. Ook werd hij de vader van de 19-262 een beloftevolle doffer met o.a. een 2e, 4e en 7e op de natour.

In 2020 was hij weer mijn meest constante doffer met 8 prijzen van de 9 inkorvingen. Daarmee werd hij 4e duifkampioen Vitesse en 8e duifkampioen Snelheid. Hij werd ook de vader van de 20-911 met een 4e in de vereniging en de 20-979 met 4 prijzen van de 5 inkorvingen op de natour.

KMPrijsDuiven
Tongeren 201814610159
Tienen 201816822940
Tienen 2018553610
Quievrain 20182638141
Nanteuil le Haudouin 20184116101
Nanteuil le Haudouin 20194119185
Nanteuil le Haudouin 2019684205
Tongeren 20191467211

Reacties zijn gesloten.